Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

1992 yılından bu yana ithal yapı malzemeleri sektöründe çalışmalarını sürdüren Çakmak Yapı, ithal seramikle alışılmışın dışında seçenekler arayanlar için doğru bir adres. Seramik tasarımı konusunda konsept yaratan, modayı belirleyen ve seramikle yeni eğilimleri müşteriyle tanıştıran Ceramicas Aparici’nin temsilciliğini ve genel distribütörlüğünü yapan Çakmak Yapı, imza attığı projelerle adından söz ettiriyor.

Türkiye genelinde otuz bayi ile hizmet veren Çakmak Yapı, Aparici koleksiyonundaki geniş yelpazedeki model, renk ve boyut seçenekleriyle sadece konut ve iç mekânlarda değil, iş merkezi, otel, sosyal tesis, restoran gibi farklılık gösteren mekânlarda da tercih ediliyor. Çakmak Yapı, ayrıca kullanacağı malzeme konusunda kararsız ya da bilgiye ihtiyacı olan müşterilerine ürün ve uygulama konusunda fikir vererek yardımcı oluyor. Stoklu çalışma ayrıcalığı ise Çakmak Yapı’nın hizmet anlayışındaki farklılığı ortaya koyuyor.

Dünya seramik sektörünün önde gelen markalarından biri olan Ceramicas Aparici’nin çağdaşlık, fonksiyonellik ve kaliteyi bir arada tutan çok özel tasarımlarıyla Çakmak Yapı, mekânlar için yeni fikir ve özel çözümler sunuyor.

Farklı beğenilere cevap verebilmek amacıyla Çakmak Yapı, Ceramicas Aparici’den başka, İngiliz klasiği Sanitan, Almanya’nın lider markalarından Dornbracht ve yine Aparici Grup markalarından Aparici Porcelanico ve Land Porcelanico’nun da Türkiye temsilciliğini yapıyor. Çakmak Yapı distribütörlüklerine ek olarak, Alman ve yerli olmak üzere geniş ürün yelpazesine sahip olan Ideal Standard’ın Türkiye’de ki ana dağıtıcılığını yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetlerini sunarak tercih edilen lider marka olmak.

MİSYONUMUZ

Türk yapı sektörünün gelişimine modern, yaratıcı, yenilikçi, kişi ve kurumsal projelere özel , çeşitli beklenti ve gereksinimleri karşılayan yüksek kalitede ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamak.


Leave a Comment